1pdmsz

kl. II godz.10.00
kl.III godz. 10.30
kl.IV - VI godz.11.00

Oddział przedszkolny - zajęcia wg harmonogramu

Podręczniki do klas I-V

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32 informuje , że uczniowie klas  I-V  otrzymają w roku szkolnym 2016/2017 bezpłatne podręczniki ( tj. będą mogli wypożyczyć je z biblioteki szkolnej na ogólnych zasadach).  Nie dotyczy podręczników do religii i języka niemieckiego nauczanego, jako język mniejszości narodowej   ( kupują je rodzice).
Zakupić podręczniki w księgarni będą musieli jedynie uczniowie klas VI i oddziału przedszkolnego.

I nadszedł wreszcie upragniony ostatni dzień nauki. Dla pierwszaków szczególnie doniosły- otrzymali pierwsze świadectwo w życiu. Dla trzecioklasistów równie ważny. Żegnają swoje wychowawczynie i rozpoczynają nowy etap szkolnej wędrówki. Dla pozostałych to moment radości, wytchnienia i …..przemyśleń. Gratulujemy!!!
Życzymy słonecznych wakacji, pełnych niesamowitych wrażeń.
Do zobaczenia we wrześniu !!!

W czwartek, 23 czerwca 2016 r., na uroczystym apelu żegnaliśmy uczniów klas szóstych. Wyróżniający się w nauce absolwenci otrzymali z rąk pani dyrektor Jolanty Mach dyplomy, a ich rodzice listy gratulacyjne. Wychowawcy klas szóstych wręczyli podziękowania tym rodzicom, którzy aktywnie pracowali na rzecz klasy i szkoły.

Już po raz szósty w naszej szkole odbyła się gala,, Szkolne Asy”. Dnia 22. 06. na sali gimnastycznej zebrali się ci uczniowie , którzy z sukcesami reprezentowali szkołę w konkursach i zawodach. Wraz z nimi przybyli ich rodzice. To oni dzielnie wspierali swoje pociechy w dążeniu do sukcesu. Wśród zebranych nie zabrakło też nauczycieli. Zaproszeni uczniowie i ich rodzice uhonorowani zostali dyplomami z logo naszej gali. Zebrani na uroczystości mieli okazję podziwiać talenty muzyczne naszych uczniów.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym pracowitości, wytrwałości i cierpliwości w osiąganiu sukcesów.

Prezentacja osiągnięć uczniów naszej szkoły - Szkolne Asy 2016.

W środę 22 czerwca odbyła się uroczystość kończąca Gliwicką Ligę Pływacką 2016 r. Po trzech edycjach zawodów ( w lutym, kwietniu i czerwcu ), na których rywalizowało  po 500 zawodników, w tym ok 90 z naszej szkoły, podsumowane zostały punkty za wszystkie starty. W klasyfikacji generalnej zawodnicy, którzy wygrali wszystkie 6 startów otrzymali Szklanego GliP-a. Było ich tylko dziesięciu, a jednym z nich jest uczeń klasy 3a Grzesiek Czogała.

Joomla Template by Joomla51.com