1pdmsz

sus

Wyraź
swoją
opinię

o Szkole...
o stronie internetowej...
o ...

 

film na stronie

Komunikaty

  • Półkolonia zimowa.

    Półkolonia zimowa w Szkole Podstawowej nr 32     - zapraszamy od 2. do 13. lutego! Zajęcia codziennie od...

Dnia 23.stycznia 2015 roku klasy piąte wraz z opiekunami uczestniczyły w przedstawieniu pt.,, W tajemniczym ogrodzie”, które w MROWISKU przygotował Edukacyjny Teatr Katolicki z Krakowa. Na niewielkiej scenie zgrabnie przygotowane dekoracje i nastrojowa muzyka wprowadziły młodych widzów w świat przeżyć i uczuć dwojga głównych bohaterów: Mary i Colina.

Czytaj więcej: Klasy piąte na spektaklu "W zaczarowanym ogrodzie".

21 stycznia uczniowie klas młodszych naszej szkoły zostali zaproszeni na spektakl teatru cieni "DoiDo" w Centrum Kulturalnym "Łabędż". Aktorzy tego teatru to młodzi ludzie ze szkół podstawowych, uczestniczący w zajęciach tetralnych w Miejskim Domu Kultury w Gliwicach.

Czytaj więcej: Występ teatru "DoiDo"dla naszych uczniów.

19 stycznia uczniowie klasy 2b wzięli udział w balu karnawałowym w Bibliotece w ,,Łabędziu’’. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się  w rytm muzyki. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców oraz upominków ufundowanych przez Bibliotekę. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.

Jak co roku, także 15 stycznia 2015 uczniowie z klas szóstych uczestniczyli w zajęciach przedmiotowych w Planetarium Śląskim. Tematem pokazu "A jednak się kręci ..." były ruchy Ziemi i ich znaczenie dla człowieka. W ciągu 2-godzinnych zajęć uczniowie zapoznali się z gwiazdozbiorami na polskim niebie, zrozumieli dlaczego następują pory roku, jak prawidłowo określić położenie Słońca na niebie w ciągu roku.

Czytaj więcej: Uczniowie klas szóstych w Planetarium Śląskim.

18 grudnia 2014 roku po raz dziesiąty odbył się Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek, „Moja ulubiona kolęda”, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 32 i Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach. Jak co roku w konkursie wzięły udział dzieci z gliwickich szkół i przedszkoli , którym akompaniowali ich opiekunowie lub koleżanki i koledzy.

Czytaj więcej: Sukces naszej solistki z klasy 1c.

9 stycznia, już po raz trzeci, w Szkole Podstawowej nr 32 w Gliwicach Łabędach została zorganizowana Impreza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do południa datki do puszek zbierał samorząd uczniowski. Po południu na basenie można było ponurkować z instruktorami Art of Dive i Uninur, a firma Sport-Relaks zorganizowała zawody pływackie.

Czytaj więcej: Podsumowanie 23 Finału WOŚP w naszej szkole.

Joomla Template by Joomla51.com