1pdmsz

sus

Wyraź
swoją
opinię

o Szkole...
o stronie internetowej...
o ...

 

film na stronie

Komunikaty

       

Logowanie

W środę 3 lutego odbyła się w szkole uroczystość Pasowania na Pływaka. Najpierw dzieciaki z pierwszej klasy pływackiej zademonstrowały zgromadzonym rodzicom, czego nauczyły się na basenie od września pływając trzy razy w tygodniu. Następnie w świetlicy szkolnej zostały przez p. Dyrektor pasowane na pływaka. Każdy mały pływak otrzymał w prezencie od trenerów wesoły wierszyk, od klubu SiKReT Gliwice dyplom, klubową koszulkę i smycz, od p. Dyrektor breloczek „żabkę”, a od Rodziców pamiątkową ramkę ze zdjęciem i słodki poczęstunek. Wkrótce zdjęcia w Galerii.

Wiadomość dodała B. Pędowska

Dnia 29 stycznia 2016r. klasa 2c wystawiła przedstawienie teatralne pt."Kopciuszek" dla rodziców, dziadków i przybyłych gości. Mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie i wokalne najpiękniej jak potrafili. W nagrodę otrzymali od widowni gromkie brawa. Dziękujemy wszystkim za przybycie, czas spędzony z nami, a rodzicom za przygotowanie strojów i dekoracji.

Klasa 2c z wychowawczynią.

Ostatni piątek stycznia ucziowie klas pływackich urodzonych w 2005r. i 2006r. spędzili na „Olimpijczyku” rywalizując w pływaniu z dzieciakami z całego Śląska. Każdy mógł zaprezentować się w dwóch konkurencjach, a niektórzy również w sztafetach. Większość zawodników z naszej szkoły poprawiło swoje życiwe wyniki – to oznacza, że żmudne treningi na pływalni dają pozytywne efekty. Najlepsze rezultaty osiągnęli: Pola Sanocka i David Swaczyna w wyścigu na 50m stylem dowolnym, Kuba Liszka i David Swaczyna w wyścigu na 50m stylem grzbietowym oraz Natalia Kraj i Szymon Hoinka w wyścigu na 100m stylem klasycznym.

Czytaj więcej: Liga Klubów Śląskich rocznika 2005 i 2006 w pływaniu.

W piątek 15 stycznia 2016 r. klasy szóste ze swoimi wychowawcami wzięły udział w dwugodzinnych zajęciach pt. "A jednak się kręci...". Miejscem zajęć było Planetarium Śląskie w Chorzowie. Tematem zajęc były ruchy Ziemi oraz ich następstwa odczuwalne dla mieszkańców naszej planety. W czasie prelekcji panował niesamowity nastrój, szóstoklasiści podziwiali niebo usiane setkami gwiazd. Zdobyte wiadomości wykorzystają w czasie lekcji przyrody.


    Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku
życzą
 dyrektor  i nauczyciele

Szkoły Podstawowej nr 32 w Gliwicach

Joomla Template by Joomla51.com