1pdmsz

sus

Wyraź
swoją
opinię

o Szkole...
o stronie internetowej...
o ...

 

film na stronie

Komunikaty

Serdeczne podziękowania  dla rodziców uczniów klasy 2b
Za okazywaną przez Państwa życzliwość i przyjazną dłoń, która  mnie wspiera w pracy podejmowanej dla dobra dzieci. Za dobre serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwą duszę , która przynagla do czynienia dobra i za bezinteresowną pomoc.
Życzę pogodnych Świąt .Odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.
Kornelia Sypek                                               

 

Ciepłych i udanych Świąt Bożego Narodzenia
oraz
wszelkiej pomyślności i radości


życzy dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32

Podziękowanie
   
            Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32
w Gliwicach składa serdeczne podziękowania firmie ENKO-POMIAR  Sp. z o.o  za upominki przekazane dzieciom z okazji Mikołaja.

Klasy IVb, Va i VIa, wraz ze swoimi wychowawcami oraz p. D. Chlubą - Pstrąg i p. S. Bystrzycką, postanowiły odnaleźć Św. Mikołaja pod ziemią - w Kopalni soli w Bochni. Na uczestników wycieczki czekało tam wiele atrakcji.

Czytaj więcej: Mikołajki pod ziemią.

5 grudnia 2014 klasy 1b i 3b uczestniczyły w "mikołajkowym" wyjeździe do kina. Uczniowie obejrzeli film "7 krasoludków ratuje Śpiącą Królewnę" Największą atrakcją było spotkanie z Mikołajem w holu kina. Dzieci dostały słodki poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

Sporządziła G. Brom

 

Joomla Template by Joomla51.com