1pdmsz

sus

Wyraź
swoją
opinię

o Szkole...
o stronie internetowej...
o ...

 

film na stronie

Komunikaty

Dnia 7 października 2015r.odbył się VII Miejski Konkurs Piosenki Ekologicznej, którego organizatorem było Miasto Gliwice oraz Młodzieżowy Dom Kultury. Naszą szkołę w kategorii solistów klas I-III reprezentowała Kasia Fabiś uczennica klasy IIc zdobywając III miejsce. Kasię do występu przygotowała pani Hanna Bartkowiak. Serdecznie gratulujemy!

„ŁABĘDY KODUJĄ”

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym

i ich rodziców

do wzięcia udziału w zajęciach kodowania

w programie MISTRZOWIE KODOWANIA. 

 

Miejsce kodowania: Szkoła Podstawowa nr 32 w Gliwicach,  ul. Wrzosowa 14

Termin: 15 października 2015 w godz. 15.30-19.00

Zapraszamy

Organizatorzy: uczniowie klas szóstych

z opiekunami ze Szkoły Podstawowej nr 32

Impreza jest częścią Europejskiego CODE WEEK  

10 – 18 października 2015

 

Uczniowie klas drugich b,c wybrali się na wycieczkę do Straży Pożarnej w Gliwicach - Łabędach. Dzieci zapoznały się z zadaniami realizowanymi przez Straż Pożarną, sposobami alarmowania oraz zachowania się w przypadku zagrożenia.Utrwaliły sobie numer telefonu 998 oraz numer alarmowy 112.

Czytaj więcej: Wycieczka klas drugich do Straży Pożarnej.

W sobotę 3 października 2015 na parkingu Centrum Handlowego „Europa Centralna” w Gliwicach odbyły się w ramach Pikniku Sportowego „Biegamy z Sercem” między innymi zawody biegowe dla dzieci. Na różnych dystansach  ( zależnych od wieku uczestników) biegały dzieci z Gliwic i okolic. Zawody miały charakter charytatywny - zebrane pieniądze z opłat wpisowych przeznaczone będą na ferie zimowe dla dzieci z Domu Dziecka.

Czytaj więcej: Piknik sportowy "Biegamy z sercem".

 

Z dniem 1 października rozpoczyna się w naszej szkole zbiórka żywności dla zwierząt z Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Gliwcach. Zbiórka będzie trwała cała rok. Wiecej informacjii o niej można znaleźć w zakładce Zbiórka dla Schroniska. Zapraszamy do włączenia się do tej akcji.

 

Informujemy, że pierwsze zajęcia Akademii Odkrywców w naszej szkole dla dzieci zapisanych na nie odbędą się w 3 tygodniu października dla klas IV-VI, a w ostatnim tygodniu dla klas I-III. Jednocześnie proszę o wpłatę I raty za wyżej wymienione zajęcia do 10 października: klasy I-III u swojego wychowawcy, natomiast klasy starsze u p. K. Bartel

Koordynator w szkole P. K. Bartel

Joomla Template by Joomla51.com