foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.Ogłoszenia dyrektora

.

Czytaj więcej

1% dla mojej szkoły

Przekaż jeden procent na rzecz naszej szkoły

Czytaj więcej

Szkoła Ucząca Się

Czytaj więcej

Projekty w szkole

Czytaj więcej

W dniu 11.10.2016 o godzinie 18.00, odbędzie się zebranie Rady Rodziców, na które serdecznie zapraszamy Przedstawicieli Klas przy Szkole Podstawowej nr 32.

Z poważaniem.

Prezydium Rady Rodziców

29 września 2016 r. nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania. Akcję czytelniczą pod hasłem "Przerwa z książką" zoorgnizowała dla naszych uczniów p. bibliotekarka K. Krzyżosiak-Gansczyk. Tematem przewodnim było "O wartościach: dobro w sercu i uśmiech na twarzy".  Lektorami byli: Maja Laksa z klasy IVb, Ola Pstrąg i Ola Gromadzka z klasy VIb, a także p. R. Komarnicka. Akcja spotkała sie z dużym zainteresowaniem i zgromadziła wielu słuchaczy.

Zapraszamy do GALERII.

Dnia 28.09. uczniowie klasy 3b i 3c zwiedzili najnowocześniejszą i największą w Polsce Leśną Szkółkę Kontenerową w Nadleśnictwie Rudy Raciborskie w Nędzy. W ramach "Programu Leśnej Edukacji" dzieci obejrzały prezentację multimedialną opowiadającą o życiu leśnych zwierząt. Zapoznały się z procesem produkcji sadzonek oraz zwiedziły hale: siewu, substratów, chłodnię i szklane namioty, w których rosną maleńkie sadzonki. Zakończeniem wycieczki przy pięknej pogodzie było wspólne ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Wszyscy zadowoleni wróciliśmy do szkoły.
Red. Hanna Bartkowiak
Zdjęcia z ciekawych zajęć można obejrzeć w GALERII.

W minioną niedzielę 25 września  odbył się Puchar prezydenta miasta Gliwic w Kolarstwie Górskim. Na starcie w swoich kategoriach wiekowych stanęli również uczniowie naszej szkoły: Szymon Bielec z klasy 6a zajął trzecie miejsce, a jego siostra Hania z klasy 1 zajęła drugie miejsce. Oprócz nich na zawodach byli również Dominik Pudełko, Grzesiek Czogała i Łukasz Łata.

Wiadomość dodała B. Pędowska

Zawody Pływackie o Puchar Rosomaka w Siemianowicach Śląskich

...to zawody w których Jakub Paszek zajął drugie miejsce w stylu grzbietowym na dystansie 50m, a Łukasz Łata popłynął w sztafecie i wraz z kolegami wywalczył srebrny medal.

Brawo chłopaki !!!

Wiadomość dodała B. Pędowska

2016 Copyright Szkoła Podstawowa nr 32 w Gliwicach Rights Reserved