1pdmsz

sus

Wyraź
swoją
opinię

o Szkole...
o stronie internetowej...
o ...

 

film na stronie

Komunikaty

25 czerwca szóstoklasiści naszej szkoły zostali absolwentami Szkoły Podstawowej nr 32 w Gliwicach. Wprawdzie świadectwa odebrali dopiero dzień później to tego dnia zostały wręczone dyplomy uczniom wyróżnionym. Na uroczystość zostali zaproszeni również Rodzicie i najbliżsi naszych absolwentów. Obecni byli również wychowawcy: p. K. Jeleniewska-Zadruska, p. B. Wrona , p. M. Sołtysiak i p. R. Komarnicka. W ich obecności P. Dyrektor J. Mach podziękowała i pogratulowała rodzicom wszystkich wyróżnionych uczniów.

Czytaj więcej: Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/15.

Składam serdeczne podziękowania dla Rodziców uczniów klasy  II b za wyjątkowe zaangażowanie w życie klasy, bezinteresowną pomoc i wsparcie, które wywołuje radość.

wychowawczyni Kornelia Sypek

Dn. 25.06.2015r. zaproszeni uczniowie wraz z  rodzicami, dyrekcja i grono pedagogiczne już po raz piąty przybyli na galę ,,Szkolne Asy”. Ta uroczystość była okazją do nagrodzenia talentów naszych wychowanków oraz podziękowania ich Rodzicom za trud wychowania i szlifowania licznych talentów. W tym roku triumfowały osiągnięcia sportowe i matematyczne. Nie zabrakło sukcesów plastycznych, językowych i przyrodniczych. Gratulujemy raz jeszcze.  

Zapraszamy do Galerii, a TUTAJ możesz zobaczyć wszystkie osiągniecia naszych Asów 2015.

Już tydzień minął jak zakończyły się zmagania gliwickich pływaków w trwającej od kwietnia rywalizacji na basenie „Olimpijczyk”, lecz wczoraj odbyła się Wielka Gala z udziałem najlepszych z nich. Na podium stanęli zawodnicy, którzy zdobyli najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej. Dyplomy, medale i nagrody otrzymali również uczniowie naszej szkoły:

Czytaj więcej: Podsumowanie Gliwickiej Ligi Pływackiej 2015.

23 czerwca 2015 roku Szkoła Podstawowa nr 32 i KKS Kolejarz byli organizatorami  II Miejskiej Gali Hokeja na Trawie.  W uroczystości wzięli udział uczniowie gliwickich szkół- SP1,SP20, SP32, G7,G11 oraz G19 - uczęszczający do klas sportowych o profilu hokej na trawie. Galę zaszczycili swoją obecnością również Prezes ŚZHT p. Andrzej Miśkiewicz, p. Krystyna Sowa radna Rady Miejskiej  i przewodnicząca Rady Osiedla Łabędy ,  władze Klubu oraz dyrektorzy szkół, których uczniowie trenują tę dyscyplinę sportu.

Czytaj więcej: II Miejska Gala Hokeja na Trawie.

12 czerwca klasa Ib przygotowała "Dzień dla Mamy i Taty". Dzieci przygotowały wiersze, piosenki oraz przedstawienie "Jaś i Małgosia". Wszystkim rodzicom składamy jeszcze raz życzenia z okazji ich święta i dziękujemy za poświęcenie i trud wychowania. 
 Klasa Ib z wychowawcą
Joomla Template by Joomla51.com