1pdmsz

sus

Wyraź
swoją
opinię

o Szkole...
o stronie internetowej...
o ...

 

film na stronie

Komunikaty

Dnia 10 kwietnia 2015r. odbył się IV-ty finałowy turniej "Gliwickiej Ligi Szkolnej Tenisa Stołowego" którego zwycięzcą został uczeń klasy VIa Tomek Grabowski. Tomek, wygrywając dwa z czterech turniejów i zajmując drugie miejsce w trzecim turnieju, został triumfatorem całego cyklu Ligi Szkolnej 2014/2015 organizowanej przez MDK w Gliwicach pod egidą Szkolnego Związku Sportowego.
Tomek trenuje na co dzień i gra w rozgrywkach ligowych w barwach TTS Polonia Bytom. Podczas rozegranych 26 kwietnia Mistrzostw Śląska Młodzików uplasował się w 2-giej dziesiątce.
Wiadomość dodała  B. Pędowska

Czytaj więcej: Sukces T. Grabowskiego z klasy VIa.

W sobotę 16 maja uczniowie z klas IV-VI uczestniczyli w warsztatch ekologicznych w Międzynarodowym Maisteczku Eklogicznym. Już po raz trzeci nasza szkoła brała udział w tego typu zajęciach. W tym roku odbyły się one w Olsztynie na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej pod kierunkiem p. Macieja Pawełczyka.

Czytaj więcej: Warsztaty ekologiczne w Olsztynie.

15 i 16.05 odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Młodzków 10 latkówW składzie dzielnej drużyny o jak najwyższe lokaty walczyli:
Ines Granecka
Natalia Kraj
Julia Kaim
Maciej Czerwiński
Szymon Hoinka
Oliwier Rudelbach
Kacper Twardzik
Aleksander Kochański
Wszystkim gratulujemy!
 
red. K. Strassberger
 

W poniedziałek 11 maja  gliwiccy młodzi pływacy walczyli na Olimpijczyku o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej GliP-u. Najlepiej zaprezentowali się:

Na dystansie 25m stylem grzbietowym:
1 miejsce zajął David Swaczyna
2 miejsce zajął Łukasz Łata
3 miejsce zajął Filip Pelizg

Czytaj więcej: Druga runda Gliwickiej Ligi Pływackiej już za nami.

W dniach 7-10 maja Szkoła Podstawowa nr 32 wspólnie z Parafią św. Jerzego w Łabędach, po raz drugi, gościły dzieci i młodzież z Zespołu PERŁA działającego przy polskiej szkole parafialnej w Dolinie (Ukraina). Goście brali udział w zajęciach w szkole, podczas których wspólnie z uczniami jednej z klas VI brali udział w lekcji polskiego i ukraińskiego oraz wspólnie zgłębiali tajemnice internetu- podróżując wirtualnie po Ukrainie i Polsce. W sobotę uczestniczyli w szychcie górniczej w Zabytkowej Kopalni GUIDO w Zabrzu oraz zwiedzali pałac w Pławniowicach.

Czytaj więcej: Wspomnienia z wizyty Zespołu Ludowego "Perła" z Ukrainy.

Joomla Template by Joomla51.com