1pdmsz

sus

Wyraź
swoją
opinię

o Szkole...
o stronie internetowej...
o ...

 

film na stronie

Dnia 28 listopada 2014 odbyły się w naszej klasie Andrzejki. W czasie zabawy były wróżby, przepowiednie i obowiązkowe lanie wosku. Impreza andrzejkowa bardzo się dzieciom podobała i przebiegła w miłej i wesołej atmosferze. Dziękujemy rodzicom za słodki poczęstunek i pomoc w zorganizowaniu dobrej zabawy.

Klasa I c z wychowawczynią.

Od września klasy pierwsze realizują program edukacyjny: "Klub Bezpiecznego Puchatka". Uczy on pierwszoklasistów, jak być bezpiecznym na drodze, w domu, w szkole oraz w czasie odpoczynku. Dzieci w czasie prowadzonych zajęć nauczyły się już najważniejszych zasad bezpieczeństwa. W bieżącym tygodniu odbywa się Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa, który ma sprawdzić wiedzę dzieci. 

W imieniu wszystkich wychowawców dziękuję rodzicom za włączenie się w tę akcję oraz wspólną zabawę.
Sporządziła G. Brom
 

Rodzinne Zawody Pływackie to cykliczna impreza pływacka, która odbywa się w Gliwicach na „Olimpijczyku” i zorganizowana jest dla pływających gliwickich rodzin. 22 listopada 2014r nie zabrakło na niej uczniów SP 32 ze swoimi bliskimi. I tak na słupkach startowych stanęli:

Czytaj więcej: III Rodzinne Zawody Pływackie.

21 LISTOPADA 2014  ODBYŁA  SIĘ  II  EDYCJA  LIGI  KLUBÓW  ŚLĄSKICH ROCZNIKA 2004  i  2005

W tych zawodach pływackich biorą udział zawodnicy z całego okręgu śląskiego. W jednej z dziesięciu konkurencji startuje zazwyczaj od 60 do 100 zawodników!!! Z naszej szkoły na zawody pojechało 11 uczniów z klasy 3 pływackiej i 10 uczniów z klasy 4 pływackiej.

Czytaj więcej: II edycja Ligi Klubów Śląskich.

Międzyszkolne Zawody Pływackie z okazji Święta Niepodległości odbyły się 18 listopada 2014r. na basenie „Olimpijczyk” w Gliwicach. W związku z ograniczona ilością zawodników, których mogła wystawić każda szkoła, na zawody pojechało 11 pływaków z klas 2 – 6. Dzielnie walcząc w swoich kategoriach wiekowych i stylach, na podium wpłynęli:

Czytaj więcej: Międzyszkolne zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości.


Uczniowie naszej szkoły biorący udział w zajęciach teatralnych prowadzonych przez instruktora MDK p. Wojciecha Kotylaka oraz p. Alę Kotylak zdobyli wyróżnienie podczas 44.Strzeleckich Spotkaniach Amatorskich Teatrów Lalek, które odbyły się 14 listopada w Błotnicy Strzeleckiej. Naszą szkołę reprezentowały Wiktoria Kaszuba z kl. 5a i Wiktoria Zegzuła z kl.6a. Gratulujemy!

Czytaj więcej: Wyróżnienie dla naszych uczennic.

Joomla Template by Joomla51.com