foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.Ogłoszenia dyrektora

.

Czytaj więcej

1% dla mojej szkoły

Przekaż jeden procent na rzecz naszej szkoły

Czytaj więcej

Szkoła Ucząca Się

Czytaj więcej

Projekty w szkole

Czytaj więcej

       

W tym roku Dzień Papieski obchodziliśmy w kościele i w szkole pod hasłem: "Jan Paweł II - Świadek miłosierdzia".  Podczas apelu dzieci zaśpiewały ulubioną piosenkę papieża "Barka" oraz dwa hymny: "Abba Ojcze"( z pierwszych Światowych Dni Młodzieży w Częstochowie) i "Błogosławieni miłosierni" (z tegorocznych w Krakowie). Uczniowie klasy 5b przedstawili życiorys Jana Pawła II i wiersz o papieżu. Obejrzeliśmy prezentację multimedialną o jego życiu i realizacji w nim uczynków miłosierdzia. Uroczystość przygotowały p. katechetki z nauczycielem muzyki i p. bibliotekarką, która przygotowała plakaty ze zdjęciami do wystroju sali.

red. B. Domowicz

Zapraszamy do GALERII.

 

13 października  uczniowie klasy 2d uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w Bibliotece CKS Łabędź. Zajęcia były częścią kampanii społecznej Pozytywni.Gliwice.pl. Dzieci wysłuchały baśni romskiej, a następnie wykonały pracę plastyczną stanowiącą do  niej ilustrację. Wiele śmiechu i radości dostarczyły najmłodszym ćwiczenia i gimnastyka sprytnego języka.

red. K. Sypek

13 pażdziernika 2016 r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia uczniowie nie zapomnieli o swoich nauczycielach. Były kwiaty, słodycze, piękne kartki okolicznościowe oraz moc życzeń i uśmiechów. Uwieńczeniem tego niezwykłego dnia w szkole była uroczysta akademia, na którą zostali zaproszeni obecni nauczyciele oraz byli pracownicy naszej szkoły, Pani Dyrektor J. Mach wręczyła nauczycielom nagrody za pracę w ubiegłym roku szkolnym, a uczniowie klasy 3c i klas czwartych przygotowali dla gości piękny program artystyczny.

30 września 2016 r. zaprosiliśmy gości do naszej klasy. Śpiewaliśmy ludowe piosenki z regionu Górnego Śląska .Dowiedzieliśmy się o historii naszego regionu, przypomnieliśmy sobie o niektórych interesujących zwyczajach. Zabawie i życzeniom nie było końca,a na słodkości udaliśmy się do kawiarni. Wiwat! Chłopcy z Trzeciej A - kto jest z WAMI w klasie - wiele szczęścia ma !

red. S. Soja
Zapraszamy również do GALERII.

Dnia 07.10.2016r. uczniowie klasy 3c uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Dzieci wysłuchały zabawnych przygód bohaterów lektury pt. "Puc, Bursztyn i goście".Następnie wykonały ciekawe prace fotograficzno- plastyczne swoich ulubieńców.Jak zwykle było miło i serdecznie.
Red. H. Bartkowiak

2016 Copyright Szkoła Podstawowa nr 32 w Gliwicach Rights Reserved