1pdmsz

sus

Wyraź
swoją
opinię

o Szkole...
o stronie internetowej...
o ...

 

film na stronie

Komunikaty

Już po raz czwarty w naszej szkole 8 STYCZNIA 2016 odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy. Imprezą o charaketerze zamkniętym pokieruje Dariusz Jaworek.

 

 

Uczennice klas trzecich: Hania Lach z kl. 3a i Zosia Słowik z kl. 3c zdobyły I miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym "Mistrz Tangramu'. Gratulujemy!

Dnia 25 listopada klasa 2c uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych dotyczących zdrowej diety. Dzieci zapoznały się z nawykami zdrowego żywienia, wartościami odżywczymi warzyw i owoców, wykonały piramidy żywieniowe oraz pyszne sałatki owocowe i warzywne. zajęciom towarzyszyła miła atmosfera przeplatana wierszykami, piosenką i spożywaniem sałatek. Serdecznie dziękujemy Pracownikom Centurm Onkologii Instytutu im. M. Curie-Skłodowskiej, Oddział w Gliwicach.

red. H. Bartkowiak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

Kasia Fabiś - uczennica klasy 2c zajęła I miejsce w Powiatowo-Miejskim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsze miejsca w Ojczyźnie". Serdecznie gratulujemy!

 

21 listopada 2015 r. uczniowie biorący udział w zajeciach kół przyrodniczych dla klas czwartych i piątych, wraz z p. K. Bartel i p. D. Chlubą-Pstrąg, mieli okazję obejrzeć interaktywną wystawę "Autostrada dźwięku". Została ona przygotowana przez Instytut Odkrywania Tajemnic z siedzibą w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Czytaj więcej: Wystawa "Autostrada dźwięku".

W październiku został przeprowadzony w naszej szkole etap szkolny Dziecezjalnego Konkursu Biblijnego. Tosia Sanocka z kl. 6b uzyskała największą ilość punktów i w dniu 19 listopada reprezentowała naszą szkołę w etapie rejonowym.

red. B. Domowicz

Joomla Template by Joomla51.com