Komunikaty

W czwartek, 19.05., uczniowie naszej szkoły brali udział w imprezie pod hasłem: "Stop agresji", organizowanej przez Straż Miejską oraz SP28 w Gliwicach. Dzieci miały okazję rywalizować i bawić się wspólnie podczas zawodów sportowych. Konkurowali w sprincie, skoku w dal, pływaniu, koszykówce oraz piłce nożnej. Nasi uczniowie, w składzie: Staś Obermajer, Paweł Chalimowski oraz Kuba Frączyk zajęli pierwsze miejsce w piłce nożnej. Zabawa przebiegała w przyjaznej atmosferze.
red. B. Wrona

19 maja klasa Ic odwiedziła KULINARIUM. Uczniowie odbyli fantastyczne warsztaty kulinarne. Było miło, wesoło i pysznie Uśmiech. Zapraszamy do GALERII.

W tym roku szkolnym zakończyliśmy już konkurs zbiórki nakrętek. Oto wyniki:

Szczegółowe wyniki można zobaczyć tutaj.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę.

W przyszłym roku szkolnym zapraszamy na kolejną edycję.

10 maja uczennica klasy 2b Maria Moreń reprezentowała naszą szkołe w Miejskim Konkursie Klas Drugich "Prymus". Dzielnie rywalizowała z rówieśnikami z gliwickich szkól. Dostała się do finału i zajęła 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

red. G. Brom

W dniu 10.05.2016r. nasza szkoła była wraz z Radą Osiedlową dzielnicy Łabędy, współorganizatorem oraz gospodarzem Turnieju Dwóch Ogni. W turnieju brali udział uczniowie klas IV-VI wszystkich łabędzkich szkół podstawowych. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie szkoły nr 38, drugie miejsce przypadło w udziale SP nr 32, natomiast uczniowie SP 29 zajęli trzecie miejsce. Impreza przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze, której dodatkowo sprzyjała piękna pogoda.
red. B. Wrona

W niedzielę 8 maja 2016 na terenie Parku Handlowego ARENA w Gliwicach odbył się 4. Piknik Sportowy „ Biegamy z Sercem” organizowany przez fundację Biegamy z Sercem na rzecz niepełnosprawnej młodzieży. Najpierw dorośli zmierzyli się z dystansem od 2 do 10km, a następnie dzieci pokonywały od 100 do 1000 metrów ( zależnie od kategorii wiekowej). Każdy uczestnik biegu otrzymał medal i szansę w losowaniu nagród ufunowanych przez firmę DECATHLON Gliwice. W zawodach wzięli udział również obecni i ( miejmy nadzieję ) przyszli uczniowie naszej szkoły:

Czytaj więcej: 4 Piknik Sportowy "Biegam z sercem".”

Joomla Template by Joomla51.com